Sinop'ta Yaşam-İletişimAHMET MUHİP DIRANAS

         Cumhuriyet dönemi Türk şair- lerinden Ahmet Muhip Dıranas, Sinop’la özdeşleşmiş bir edebiyatçımızdır. Ahmet Muhip Dıranas’ın babası Sinoplu, annesi ise İstanbullu ’dur.Devamı


Uygulama Otelimiz EMITT’te

Uygulama Otelimiz, 20. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’ndaki (EMITT) yerini aldı.

Dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olarak gösterilen 20'nci EMİTT Fuarı ziyaretçilere kapılarını açtı. Sinop Valiliği’nin öncülüğünde Sinop Belediye Başkanlığı, Üniversitemiz Rektörlüğü, Sinop Kültür ve Turizm Derneği’nin organizasyonu ile Fuara katılan Sinop standı da büyük ilgi gördü.

EMITT Turizm Fuarı’nda stant açan Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Otelimiz,  Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü ve Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Oteli Müdürü Yrd. Doç. Dr. Özlem SÜRÜCÜ ve beraberinde Akademik, İdari Personelimizden oluşan tecrübeli ekibimiz tarafından çeşitli tanıtım materyalleri kullanılarak tanıtıldı.

Standımızın ilk misafirleri ise Sinop Valisi Dr. Yasemin ÖZATA ÇETİNKAYA, Sinop Milletvekillerimiz Nazım MAVİŞ ve Barış KARADENİZ, Sinop Belediye Başkanı Baki ERGÜL, İl Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet TOSUN oldu. 

 

600

600

600
http://www.sinop.gov.tr/ http://www.sinop.bel.tr/http://www.sinopkulturturizm.gov.tr/ana-sayfa/1-39430/20130703.html


İletişim:
 Abalı Köyü Akliman Mevkii 57000 SİNOP
Telefon:
0(368) 287 62 00-01
E-mail:
uygulamaoteli@sinop.edu.tr

Sinop Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 2013