Sinop'ta Yaşam-İletişimAHMET MUHİP DIRANAS

         Cumhuriyet dönemi Türk şair- lerinden Ahmet Muhip Dıranas, Sinop’la özdeşleşmiş bir edebiyatçımızdır. Ahmet Muhip Dıranas’ın babası Sinoplu, annesi ise İstanbullu ’dur.Devamı


Avrupa Birliği Bakanlığı Ulusal Ajans İl Bilgilendirme Toplantısı Uygulama Otelimizde Düzenlendi

Avrupa Birliği Bakanlığına bağlı Türkiye Ulusal Ajansı tarafından yürütülen Erasmus Plus programı kapsamında Uygulama Otelimizin Olvido Konferans salonunda il bilgilendirme toplantısı yapıldı. Verilen üç aralı programla misafirlerimize yiyecek ve içecek hizmeti sunuldu.

Konferansın genel amacı eğitim, gençlik ve spor alanlarında yeni ihtiyaçlara yönelik 2020 Avrupa Stratejisine uygun olarak farklı sektörler arasında işbirliğini tesis etmeyi amaçlayan daha etkili bir konjonktür hedeflemektedir.

Ulusal Ajansın en çok önem verdiği konuların başında, seçilmiş olan projelerin daha sağlıklı ve daha kaliteli bir şekilde yürütülmesinin sağlanması, yararlanıcıların, kurumların ve sonuçta ülkemizin programlardan elde ettiği faydanın artması yer almaktadır. Türk Ulusal Ajansı, ayrıca programlarla tanışmamış olan hedef kitleyi daraltmayı ve yararlanıcı sayısını arttırmayı amaçlamaktadır.  

600

600

600

600

600

600
http://www.sinop.gov.tr/ http://www.sinop.bel.tr/http://www.sinopkulturturizm.gov.tr/ana-sayfa/1-39430/20130703.html


İletişim:
 Abalı Köyü Akliman Mevkii 57000 SİNOP
Telefon:
0(368) 287 62 00-01
E-mail:
uygulamaoteli@sinop.edu.tr

Sinop Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 2013