Sinop'ta Yaşam-İletişimAHMET MUHİP DIRANAS

         Cumhuriyet dönemi Türk şair- lerinden Ahmet Muhip Dıranas, Sinop’la özdeşleşmiş bir edebiyatçımızdır. Ahmet Muhip Dıranas’ın babası Sinoplu, annesi ise İstanbullu ’dur.Devamı


Türk Telekom A.Ş. Kamu Günleri Toplantısı Otelimizde Yapıldı

Türk Telekom tarafından, kurumların bilgi işlem personeline yönelik bilgilendirme ve ürün tanıtım toplantısı otelimizde gerçekleştirildi. Hazırlanan Serenad toplantı salonumuzda tiyatro düzeni alınarak misafirlerimize hizmet verildi.

Otelimizde gerçekleşen toplantıya ; Türk Telekom Kuzey-1 Samsun Bölge Müdürü Ünal Sade, Bölge Müdür Yardımcısı Yüksel Şahinkaya, Türk Telekom Kurumsal Müşteri Hizmetleri Müdür Vekili Murat Naci Doğan, İl Telekom Müdürü Baki Günay, İl Defterdarı Mehmet Emin Narta, ile kurum ve kuruluşların bilgi işlem bölümlerinde görevli yönetici ve çalışanlar katıldı.

Açılış konuşmasını yapan İl Telekom Müdürü Baki Günay, tüm katılımcılara teşekkür etti. Daha sonra Türk Telekom Kamu Müşteri Yöneticisi Serkan Özbalcı tarafından, bilgilendirme ve ürün tanıtımları yapıldı. Türk Telekom gurubunun tanıtılmasıyla başlayan program, sosyal sorumluluk projeleri, kurumsal güvenlik hizmetlerinin tanıtımı ve diğer hizmetlerin anlatılmasıyla devam etti. Yaklaşık 1,5 saat süren program sonunda Alakart Kumzambağı Restaurantında öğle yemeği ikramıyla sona erdi. Toplantının oldukça verimli geçtiğini belirten İl Telekom Müdürü Baki Günay, daha önce de gerçekleştirilen bu tür etkinliklerin belli aralıklarda devam edeceğini söylerek otelimiz çalışanlarına teşekkür ederek otelimizde yapılan bir etkinlik daha son buldu.  

600

600

600

600
http://www.sinop.gov.tr/ http://www.sinop.bel.tr/http://www.sinopkulturturizm.gov.tr/ana-sayfa/1-39430/20130703.html


İletişim:
 Abalı Köyü Akliman Mevkii 57000 SİNOP
Telefon:
0(368) 287 62 00-01
E-mail:
uygulamaoteli@sinop.edu.tr

Sinop Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 2013