Sinop'ta Yaşam-İletişim



AHMET MUHİP DIRANAS

         Cumhuriyet dönemi Türk şair- lerinden Ahmet Muhip Dıranas, Sinop’la özdeşleşmiş bir edebiyatçımızdır. Ahmet Muhip Dıranas’ın babası Sinoplu, annesi ise İstanbullu ’dur.Devamı


Kuzka ve Okab Ağustos Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı

Orta Karadeniz Bölgesel Kalkınma Programı (OKAB) ve Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Yönetim Kurulu Toplantıları Üniversitemiz Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Oteli Serenad Toplantı Salonunda, 27 Ağustos 2013 Salı günü gerçekleştirildi.

Toplantılara; Çankırı Valisi Sayın Vahdettin ÖZCAN, Sinop Valisi Sayın Yavuz Selim KÖŞGER, Kastamonu Valisi Sayın Erdoğan BEKTAŞ, Sinop Belediye Başkanı Sayın Baki ERGÜL, Çankırı İl Genel Meclisi Başkanı Sayın Osman CANBAZ, Kastamonu İl Genel Meclisi Başkanı Sayın Ahmet Adnan KOCAOĞLU, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Hayrettin ÇELİKTEN, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Erol DERİCİ, KUZKA Genel Sekreter Vekili Sayın Hilmi BİÇER ve KUZKA görevlileri katıldılar.

Yapılan çalışmalar ve yürütülen projeler hakkında bilgi ve belgeler, KUZKA Genel Sekreter Vekili Sayın Hilmi BİÇER tarafından sunuldu.    

600

600




http://www.sinop.gov.tr/ http://www.sinop.bel.tr/http://www.sinopkulturturizm.gov.tr/ana-sayfa/1-39430/20130703.html


İletişim:
 Abalı Köyü Akliman Mevkii 57000 SİNOP
Telefon:
0(368) 287 62 00-01
E-mail:
uygulamaoteli@sinop.edu.tr

Sinop Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 2013