Sinop'ta Yaşam-İletişimAHMET MUHİP DIRANAS

         Cumhuriyet dönemi Türk şair- lerinden Ahmet Muhip Dıranas, Sinop’la özdeşleşmiş bir edebiyatçımızdır. Ahmet Muhip Dıranas’ın babası Sinoplu, annesi ise İstanbullu ’dur.Devamı


Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 81 İl Kalite Yönetim Temsilcileri Eğitimi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından İl Müdür Yardımcılarına yönelik düzenlenen “81 İl Kalite Yönetim Temsilcileri Eğitimi” 30 Eylül-04 Ekim 2013 tarihleri arasında Üniversitemiz Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Otelinde gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasını yapan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürü Melih KELEŞ: “Bakanlığımız hizmet kalitesini artırarak daha iyi hizmet vermek amacıyla; Çağdaş Yönetim Teknikleri ve Kalite Yönetimi, İç Kontrol ve Kalite Standartları, Süreç Yönetimi ve İyileştirme, KYS Dokümantasyon Yönetimi, Risk Yönetimi, Memnuniyet Ölçümü, Veri Analizi konularında eğitim verecektir.” dedi.

Açılış konuşmasının ardından program, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Stratejik Yönetim ve Planlama Daire Başkanı Murat ALTINDAĞ tarafından verilen eğitim ile devam etti. Bakanlığın ilimizde gerçekleştirdiği ilk hizmet içi eğitim olan Kalite Yönetimi Sistemi Eğitiminde ALTINDAĞ şunları söyledi: “Strateji geliştiren, planlama yapan Bakanlıktır, ama prosedürü uygulamaya dökecek olan taşra teşkilatlarıdır. Kalite günümüzde, gerek kurumlar gerek bireyler gerekse de özel işletmeler açısından önem arz etmektedir. Belli kalite standartlarının belirlenmesi gerekir. İnsanların ihtiyaçlarının karşılandığı noktada kalite mevcuttur.”

Eğitime, Bakanlığa bağlı İl Kalite Yönetim Temsilcisi İl Müdür Yardımcıları katılırken eğitimde eğitici olarak Bakanlığa bağlı on altı eğitici görev aldı.    

600

600

600

600
http://www.sinop.gov.tr/ http://www.sinop.bel.tr/http://www.sinopkulturturizm.gov.tr/ana-sayfa/1-39430/20130703.html


İletişim:
 Abalı Köyü Akliman Mevkii 57000 SİNOP
Telefon:
0(368) 287 62 00-01
E-mail:
uygulamaoteli@sinop.edu.tr

Sinop Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 2013