Sinop’ta mavinin bin bir tonuyla karşılaşacağınız uzun plajları ve deniz mevsiminin en çok yaşandığı yer olarak ünlüdür. Göz alıcı güzellikteki plajlarıyla her yıl tatil severlerin akınına uğramaktadır. Güzel koyların, yemyeşil ormanların ve dağ köylerinin aralarında bulunan sahilimiz tatilleriniz için en büyük tercih nedenidir.

Sinop’ un en güzel mevkii olan Akliman’da otelimiz plajıyla kalpleri fethediyor. Plajımız uzun yıllara meydan okuyan bozulmamış tarihi ve doğası ile tam bir doğa harikasıdır. Plajımızın en önemli özelliği ise koy içinde olması ve ilimizde hizmet veren sahiller içinde cankurtaran ve gerekli ekipmanlarla donanımlı bir plajdır. Otelimiz plajına şehir merkezinden dolmuşla yarım saatte ulaşabilirsiniz. Otelimiz yeme, içme ve eğlenmek içinde alternatifleri bol bir yerdir. Plajımızda misafirlerimize içecek hizmeti, şezlong ve şemsiye hizmeti verilmektedir.

Otelimiz plajı 14.06.2014 tarihinde hizmete girmiştir. Plajımız otelimizde konaklayan misafirlerimize hizmet vermektedir. Plajımıza otelimiz içerisinden geçerek yararlanabilirsiniz. Otelimiz plajında sahildeki misafirlerimiz için yiyecek – içecek hizmeti verilmektedir.

Otelimiz; tatiliniz süresince deneyimli ve güler yüzlü personeli ile Siz Değerli Misafirlerimizi bekliyor.