Hafta İçi 08:00 – 10 :00 saatleri arası Tabak Kahvaltı servisi;


Hafta sonları 10:00 – 13:00 Açık Büfe Kahvaltı Servisi;

Yeşilin maviyle kucaklaştığı yerde, muhteşem Akliman ve Sinop manzarası eşliğinde, aileniz ve dostlarınızla birlikte hafta sonu kahvaltı keyfinde buluşmak üzere.


Öğle Yemek Saati 12:00 – 14:00 olarak;

Tabldot menüler ise önceden işletme tarafından belirlenmiş, günlük değişebilen, en az 3 ya da 4 kap yemek çeşidini içeren ve fiyatı önceden belirlenmiş menülerdir. Bu sistemde ana yemek ya da diğer kaplar seçmeli olabilir ancak menü kartı içerisinde yer alan yiyecek ya da içecek sayısı ve çeşidinin dışına çıkılırsa ek ücret talep edilir.


Hafta içi her akşam 19:00 – 21:00 saatleri arası A’la Carte Akşam yemeği servisi;

A’la Carte menüler, menü kartında yazan yiyecek ve içeceklerin müşteriler tarafından istenilen çeşit ve miktarlarda alınmasına olanak sağlayan menülerdir. A’la Carte menülerde yer alan yiyecek ve içeceklerin fiyatları ayrı ayrı belirtilir. A’la Carte menüler önceden belirlenen otel kurallarına göre tüm gün ya da günün belirli saatlerinde misafire sunulur. Öğle yemeği saatlerinde öğle A’la Carte Menüsü, akşam yemeği saatlerinde ise akşam için farklı mutfakların A’la Carte menüleri sunulabilir. Yine ana yemek çeşitlerinin, tatlı çeşitlerinin, içeceklerin yer aldığı A’la Carte menü kartları vardır. A’la Carte Menüsünden seçtiğiniz yemeklerinin pişirilme süresine göre bekleme süresi 15 – 30 dakika arasında değişebilir.


Hafta içi ve Hafta sonu dahil olmak üzere 11:00 – 16:00 saatleri arası Snack Restaurant ( Ara Öğün )servisi;

Kahvaltı, öğle, akşam gibi ana öğünlerin dışında yenilen besinler. Kuşluk, ikindi, gece kahvaltısı gibi adı konmuş öğünler de ara öğünlerdir. Bir yiyecek veya bir içecek 3 ana öğün dışında tüketilmişse ara öğün kapsamında değerlendirilir.


Hafta içi ve Hafta sonu dahil olmak üzere 10:00 – 22:00 saatleri arası Pastane – Cafe servisi ;


Hafta içi ve Hafta sonu dahil olmak üzere 10:00 – 22:00 saatleri arası Oda Servisi hizmeti ;

Oda servisi; konukların siparişlerine göre yiyecek ve içeceklerin en kısa ve en çabuk bir şekilde konuk odalarına ulaştırmak ve servisini yapmak ile görevli servis departmanıdır.


Özel Günler ve Organizasyonlarınız için Ziyafet Menü Servisimiz;

Otel işletmeleri için ziyafet organizasyonunun anlamı rutin yiyecek içeceklerinin verildiği alanlar dışında kalan özel hizmet Faaliyetlerini ifade etmektedir. Ziyafet organizasyonu denilince akla özellikle yemekli organizasyonlar gelmekle birlikte yemeksiz organizasyonları da kapsamaktadır. Örneğin, konferans, basın toplantıları, sergiler, vb. organizasyonlar Bazen Yiyecek içecek ikramı ile bazen de ikram olmadan düzenlenebilmektedir.